Ukážte sebavedomie

Exteriér

Dizajn modelu Polo vytvára nové štandardy už pri výbave Trendline. Na prvý pohľad upúta pozornosť jeho výrazný bočný prelis. Výrazná dizajnová línia modelu Polo začína v predných partiách, prechádza bočnými dverami a pokračuje až dozadu. Takto vytvára čisté línie, ktoré sprostredkujú progresívnu dynamiku. Zaujímavý dizajn vozidla tvorí okrem predných a zadných svetlometov, denné LED svietenie s automatickým zapínaním, osvetlenie štátnej poznávacej značky a 14-palcové oceľové disky s puklicami.

Polo Comfortline s 15-palcoými oceľovými diskami s puklicami disponuje nárazníkom, krytmi vonkajších spätných zrkadiel a kľučkami dverí vo farbe karosérie. Výnimočný komfort ponúkajú vodičovi elektricky nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá.

Ak je pre vás športový vzhľad rovnako dôležitý ako komfort vozidla, potom si prídete na svoje s výbavou Highline. Chrómové lišty integrované do nárazníkov a stmavené zadné svetlá zvýrazňujú športovo-elegantný vzhľad a perfektne ladia s dizajnom. 15-palcové disky z ľahkých zliatin "Salou" štýlovo dotvárajú celkový vzhľad modelu Polo.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen