Ukážte sebavedomie

Exteriér

Dizajn modelu Polo vytvára nové štandardy už pri výbave Trendline. Na prvý pohľad upúta pozornosť jeho výrazný bočný prelis. Výrazná dizajnová línia modelu Polo začína v predných partiách, prechádza bočnými dverami a pokračuje až dozadu. Takto vytvára čisté línie, ktoré sprostredkujú progresívnu dynamiku. Zaujímavý dizajn vozidla tvorí okrem predných a zadných svetlometov, denné LED svietenie s automatickým zapínaním, osvetlenie štátnej poznávacej značky a 14-palcové oceľové disky s puklicami.

Polo Comfortline s 15-palcoými oceľovými diskami s puklicami disponuje nárazníkom, krytmi vonkajších spätných zrkadiel a kľučkami dverí vo farbe karosérie. Výnimočný komfort ponúkajú vodičovi elektricky nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá.

Ak je pre vás športový vzhľad rovnako dôležitý ako komfort vozidla, potom si prídete na svoje s výbavou Highline. Chrómové lišty integrované do nárazníkov a stmavené zadné svetlá zvýrazňujú športovo-elegantný vzhľad a perfektne ladia s dizajnom. 15-palcové disky z ľahkých zliatin "Salou" štýlovo dotvárajú celkový vzhľad modelu Polo.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť