Väčší priestor pre váš komfort

Interiér

Vaša bezpečnosť je na prvom mieste, v modeli Polo Trendline. Sériovo dodávaný systém sledovania diania pred vozidlom "Front Assist" vrátane funkcie núdzového brzdenia "City brake" a funkcie rozpoznania chodcov pomáha rozpoznať kritické situácie a skrátiť brzdnú dráhu pri núdzovom brzdení. Hlavový airbag zabezpečuje pasažierom vpredu a vzadu väčšiu ochranu hlavy v kritických situáciách.

Máte veľa batožiny? Žiadny problém pre Polo s veľkorysým priestorom. Pri výbave Comfortline disponuje rovnou ložnou plochou v štandardnej výbave. Spolu s asymetricky deleným operadlom zadných sedadiel tak dlhšie predmety alebo veľké nákupy uložíte ešte jednoduchšie. O dobrú hudbu a príjemnú klímu sa počas jazdy postará rádio "Composition Colour", klimatizácia a multifunkčný volant, ktoré sa pre Polo Comfortline dodávajú ako sériová výbava.

Polo Highline vám okrem vysokej úrovne komfortu ponúka výnimočný štýl interiéru vďaka dekoračným obkladom "Deep Iron" alebo "Silver Silk". Mimoriadne komfortná a praktická je tiež stredová lakťová opierka vpredu a multifunkčný kožený volant. Sériovo dodávaný balík výbavy "Winterpaket" zahŕňa okrem predných sedadiel s funkciou vyhrievania aj ukazovateľ stavu kvapaliny v ostrekovačoch. Túto výbavu oceníte hlavne v zimných a zasnežených dňoch.

Interiér prezentuje v dokonalom svetle.

Ambientné osvetlenie

Počas nočných jazdách nemusíte sedieť v tme. Sériovo dodávané ambientné osvetlenie v modeli Polo Highline vytvára v interiéri svetelné akcenty, ktoré sa postarajú o príjemnú atmosféru. Strop, spodná hrana palubnej dosky, priestor na nohy vpredu, farebné dekoračné obklady dverí a predná odkladacia schránka (na želanie s indukčným nabíjaním) sú štýlovo osvetlené bielym svetelným pruhom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen