Ľahké parkovanie. Dokonca aj s veľkým prívesom

Trailer Assist

Nový Passat za sebou potiahne až 2,2 tony, napríklad kempingový príves alebo príves na kone. Voliteľné ťažné zariadenie je ukryté pod zadným nárazníkom a v prípade potreby sa stlačením tlačidla poloautomaticky vyklopí. Pri najvyššej motorizácii sa zvislé zaťaženie ťažného zariadenia zvýšilo o ďalších 24 kg na 90 kg, čo by malo potešiť nielen priaznivcov elektrických bicyklov. 
A keďže manévrovanie s prívesom nie je vždy jednoduché, môžete využiť voliteľný asistenčný systém manévrovania s prívesom "Trailer Assist". Stačí zaradiť spätný chod, stlačiť tlačidlo parkovania, zadať požadovaný smer jazdy prívesu, dať ruky preč z volantu, ovládať len pedál akcelerátora a brzdy, kontrolovať celý proces a o všetko ostatné sa postará voliteľný systém Trailer Assist.1, 2 

V rámci možností daných systémom.

Vodič musí byť vždy pripravený prevziať kontrolu nad vozidlom a vždy je zodpovedný za riadenie vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.