Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

V predaji už od 33 990 €

Nový Passat s Maxi bonusom 4 000 € už od 33 990 €

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

Nový Volkswagen Passat Variant

Nový Volkswagen Passat Variant prichádza po 30 miliónoch predaných kusoch a 8 generáciách vo svojej najmodernejšej podobe. Nárast rozmerov a technologická výbava zvýrazňuje tradične silnú stránku modelu, ktorou je komfort. Klasické pohony či moderné motorizácie eHybrid vytvárajú ponuku, ktorá dokáže osloviť širokú motoristickú verejnosť.

YouTube kanál Volkswagen

Svetová premiéra: Toto je Nový Volkswagen Passat Variant!

Nový Passat prichádza už iba vo verzii Variant a okrem noviniek na poli elektroniky a asistentov prináša výrazné vylepšenia aj v poctivej mechanike a jazdných vlastnostiach. V ponuke navyše zostávajú dieselové motory a plug-in hybrid dostal rýchle nabíjanie!

Volkswagen Blog

Business trieda v novej podobe

Nový Passat, ktorý bude v budúcnosti dostupný len ako Passat Variant, teraz ponúka ešte viac priestoru: s rázvorom väčším o 50 milimetrov, objemom batožinového priestoru až 1 920 litrov a ešte väčším priestorom na nohy vzadu predstavuje obľúbeného spoločníka na každý deň - či už ide o pracovný obed, futbalový tréning s deťmi alebo rodinnú dovolenku. Jeho dizajn: jednoznačný Passat, typický Volkswagen - a predsa nový z každej perspektívy. S intuitívnym ovládaním si užijete ešte väčší komfort jazdy vďaka širokej ponuke moderných asistenčných systémov a infotainment systému novej generácie.

Viac informácií o novom modeli vám ponúka táto stránka. Nový model si môžete nakonfigurovať a objednať už teraz.

Spustiť video

Video v nemeckom jazyku.

Konektivita

Viac ako bity a bajty

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne viac pohodlia a zábavy. Pripojenie vášho nového vozidla Passat k internetu a smartfónu vám pomôže uvoľnene sa dostať do cieľa - len riadiť vozidlo musíte ešte sami.

Viac informácií o konektivite

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.