Zostaňte dobre naladený a pripojený

Streamovanie & internet

Vďaka službe "Streamovanie a internet"1, 2 si v modeli Passat užijete vašu obľúbenú hudbu. Jednoducho sa raz prihláste pomocou svojich existujúcich prístupových údajov a užívajte si priamy prístup prostredníctvom systému infotainment bez potreby akýchkoľvek externých zariadení. So službou internetového rádia1 môžete využívať všetky výhody internetového rádia - uľahčuje vyhľadávanie a prehrávanie živého vysielania rozhlasových staníc a podcastov. Integrovaný WiFi hotspot1 zabezpečuje vám a vašim cestujúcim stabilné internetové pripojenie a až ôsmim zariadeniam súčasne umožňuje surfovanie na internete.

Na využívanie služieb "Streaming & internet", jednotlivých aplikácií vo vozidle, ako aj hotspotu WLAN je možné získať spoplatnené dátové balíky od externého partnera mobilného operátora "Cubic Telecom" a využívať ich v rámci pokrytia siete v mnohých európskych krajinách. Dátový objem týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o podmienkach, cenách a podporovaných krajinách nájdete na stránke vw.cubictelecom.com. Alternatívne je možné využívať internetové rádio a streamovanie médií prostredníctvom mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) so schopnosťou fungovať ako mobilný hotspot WLAN. V tomto prípade sú príslušné služby dostupné len s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou medzi vami a vaším mobilným operátorom a len v rámci pokrytia príslušnej mobilnej siete. Pri dátovom prenose cez internet môžu vzniknúť dodatočné náklady (napr. roamingové poplatky) v závislosti od príslušnej tarify mobilného operátora a najmä pri prevádzke v zahraničí. Apple Music je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.