Uvoľnenejší príjazd

Komfort sedenia

V modeli Passat zažijete čistý komfort sedenia. Pretože voliteľné sedadlá ergoActive s koženými poťahmi alebo poťahmi z mikrovlákna "ArtVelours" a rôznymi masážnymi funkciami sa postarajú o uvoľnenie od začiatku jazdy. Od výbavenia Business si vodič a spolujazdec vpredu môžu dokonca dopriať voliteľnú 10-komorovú tlakovú bodovú masáž až po ramená, ako aj ventiláciu sedadiel. Okrem toho sa dajú plochy sedadiel a operadiel vyhrievať aj samostatne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

V predaji už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.