Povedzte "Hello!" zábave budúcnosti

Rádio & navigácia

Rádio

Rádio "Ready 2 Discover" vrátane funkcie "streamovanie & internet"1 je vybavené dotykovým displejom s uhlopriečkou 32,8 cm (12,9") a ponúka viac než len súčasnú zábavu a informácie. Vďaka sériovej podpore DAB+ si užijete rozhlasový príjem bez šumu. Okrem toho sa systém "Ready 2 Discover" dá doplniť a v budúcnosti ho môžete zmeniť na plnohodnotný navigačný systém. Upgrade navigácie2 môžete zrealizovať prostredníctvom obchodu In-Car Shop. Vybavenie zahŕňa:

 • 8 reproduktorov
 • Centrálny reproduktor
 • Digitálny prístrojový panel "Digital cockpit"
 • App Connect, vrátane App Connect Wireless pre Apple CarPla a Android Auto3 
 • Digitálny rádiový príjem DAB+
 • Rozhranie USB C (nabíjací výkon až 45 W)
 • Bluetooth rozhranie pre mobilné telefóny
 • Príprava pre neskoršiu aktiváciu: navigácie "Discover" vrátane funkcie "Streamovanie & internet"2

Navigácia

Navigačný systém "Discover" je vybavený veľkým dotykovým displejom s uhlopriečkou 32,8 cm (12,9"), intuitívnou navigáciou s rozpoznávaním dopravných značiek, anténou pre rozhlasový príjem FM a "digitálnym rozhlasovým príjmom" DAB+. Ako bezdrôtové rozhranie je systém pripravený aj na App Connect Wireless3 a disponuje viacerými rozhraniami USB-C (nabíjací výkon až 45 W) a má predinštalované mapové podklady4. S navigáciou "Discover" môžete využívať celý rad internetových online služieb VW Connect Plus1.

Navyše k rádiu  "Ready 2 Discover":

 • Navigácia "Discover" vrátane funkcie "Streamovanie & internet"1 s veľkým dotykovým displejom s uhlopriečkou 32,8 cm (12,9 palca)
 • Telefónne rozhranie "Comfort" s funkciou indukčného nabíjania
 • Hlasový asistent "IDA"

Pre tých, ktorí chcú mať viac zo systému infotainment, ponúka navigačný systém "Discover Pro Max" na veľkom dotykovom displeji s uhlopriečkou 38,1 cm (15") a prostredníctvom nového hlasového asistenta "IDA" celé spektrum technických funkcií, napríklad rozpoznávanie dopravných značiek a domovskú obrazovku s možnosťou individualizácie, vďaka ktorým bude každá jazda ešte komfortnejšia.

Pomocou navigačného systému "Discover Pro Max" môžete intuitívne a pohodlne voliť dotykom alebo hlasovým pokynom skladby, systémové nastavenia alebo údaje o vozidle. Systém nadchne predinštalovanými mapovými podkladmi4, reproduktormi v 1. a 2. rade a digitálnym rádiovým príjmom DAB+. Rozhranie USB-C (nabíjací výkon až 45 W) a rozhranie pre mobilný telefón s pripojením externej antény a funkciou indukčného nabíjania, ako aj využívanie online služieb VW Connect Plus1 dotvárajú zážitok zo systému infotainment.

Navyše k navigačnému systému "Discover":

 • Navigácia "Discover Pro Max" vrátane funkcie "Streamovanie & internet"1 s veľkým displejom s uhlopriečkou 38,1 cm (15")
 • Hlasový asistent "IDA"
 • Head-up displej

Aby ste mohli používať služby VW Connect / We Connect, potrebujete účet používateľa Volkswagen a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect či VW Connect Plus alebo We Connect či We Connect Plus so spoločnosťou Volkswagen AG online na stránke www.myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" (dostupnej v App Store a Google Play Store). V prípade VW Connect Plus/ We Connect Plus máte od odovzdania vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na stránke www.myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" a používali služby počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti. 

Pre zákazníkov s VW Connect a VW Connect Plus: Používanie mobilných online služieb je možné prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. Na používanie internetového rádia, mobilného prístupového bodu WLAN a Alexa, ak sú k dispozícii, si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého partnerského operátora "Cubic Telecom" a používať ich v oblasti pokrytia siete v mnohých európskych krajinách. Objem dát týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o podmienkach, cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete používať internetové rádio, mobilný prístupový bod a Alexu, ak je k dispozícii, prostredníctvom mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) so schopnosťou fungovať ako mobilný prístupový bod WLAN. V tomto prípade je funkcia príslušnej služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rozsahu pokrytia danej mobilnej siete. Výmenou údajov z internetu môžu v závislosti od vašej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Pre zákazníkov s We Connect a We Connect Plus: Používanie mobilných online služieb je možné prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. Na používanie služieb Streaming jednotlivých In-Car Apps, ako aj mobilného prístupového bodu WLAN je možné získať spoplatnené balíky dát od externého partnerského operátora "Cubic Telecom" a využívať ich v rámci pokrytia siete v mnohých európskych krajinách. Objem dát týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o podmienkach, cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke vw.cubictelecom.com. Alternatívne je možné používať tieto služby prostredníctvom mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) so schopnosťou fungovať ako mobilný prístupový bod WLAN. V takom prípade sú príslušné služby dostupné len s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším mobilným operátorom a len v rámci pokrytia príslušnej mobilnej siete. Výmenou dát z internetu môžu v závislosti od vášho paušálu a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Na používanie bezplatnej aplikácie "Volkswagen" potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším operátorom.    
Služby zahrnuté v balíkoch VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, výbavy a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby poskytovateľov tretích strán. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Ďalšie informácie nájdete na stránke connect.volkswagen.com a u svojho partnera spoločnosti Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov získate od svojho mobilného operátora.

Na zakúpenie Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu VW Connect / We Connect a vašu verifikáciu ako hlavného používateľa, čo znamená prepojenie vášho účtu používateľa Volkswagen s konkrétnym vozidlom. Okrem to nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie , hardvér a softvér pre príslušný Upgrade. Dostupnosť vylepšení môže závisieť aj od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades, ktoré sú k dispozícii pre príslušné vozidlo, si môže hlavný používateľ pozrieť v obchode In-Car Shop systému Infotainment alebo v obchode Volkswagen Connect Shop na stránke connect-shop.volkswagen.com. Spoplatnené položky si môžete zakúpiť v obchode In-Car Shop a/alebo v obchode Volkswagen Connect Shop pomocou spôsobov platby, ktoré sú tam aktuálne viditeľné a dostupné. Dostupnosť funkcií Upgrades sa môže líšiť medzi webshopom a In-Car Shopom. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám takisto rád poradí s Upgrades a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované vylepšenia zostávajú vo vozidle počas obdobia aktivácie, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné do iných vozidiel.

App Connect vo všeobecnosti umožňuje používanie technológií Apple CarPlay a Android Auto. Za obe technológie sú zodpovedné spoločnosti Apple a Google, pričom spoločnosť Volkswagen AG nemá vplyv na dostupnosť Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých krajinách, a preto sa dostupnosť príslušných technológií môže v závislosti od krajiny líšiť. Dostupnosť Apple CarPlay nájdete na stránke https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a dostupnosť Android Auto na stránke https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Funkcie môžu počas platnosti zmluvy podliehať zmenám obsahu alebo môžu byť zrušené. Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa predišlo rozptyľovaniu. V tejto súvislosti zohľadnite aj na to, že niektoré aplikácie nie sú v ponuke pre každú z týchto dvoch technológií.
Informácie o kompatibilite smartfónov pre Apple CarPlay nájdete na adrese https://apple.com/de/ios/carplay/ a pre Android Auto na adrese https://android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

Nemecko, Taliansko, Chorvátsko (čiastočne), Lichtenštajnsko, Malta (čiastočne), Rakúsko, Poľsko (čiastočne), San Maríno, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko, Vatikán. Ďalšie mapové podklady a aktualizácie nájdete na adrese www.volkswagen.de.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.