Väčší objem batožinového priestoru pre viac možností

Priestorová koncepcia 

Nechajte sa nadchnúť priestorom v novom modeli Passat. Keďže páka voliča automatickej prevodovky je teraz umiestnená za volantom, vznikol v stredovej konzole ďalší úložný priestor a odkladacie priehradky, do ktorého sa zmestí aj váš tablet. Aj jeho inteligentná priestorová koncepcia poskytuje až o 40 litrov väčší objem batožinového priestoru, pri sklopení operadiel zadných sedadiel až o 140 litrov. Passat ponúka nové odkladacie priehradky a úložné priestory aj vo dverách a na miestach, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné. Cestujúcich na zadných sedadlách potešia držiaky na poháre a smartfón v individuálne nastaviteľnej zadnej stredovej lakťovej opierke.

Ďalšou zaujímavosťou je voliteľná funkcia "Easy Open/Close", ktorá umožňuje otváranie a zatváranie dverí batožinového priestoru bez použitia rúk, len jednoduchým gestom nohy. Balík vybavenia pre batožinový priestor sériovo ponúka 12 V zásuvku, deliacu sieť, variabilnú podlahu batožinového priestoru a roletku batožinového priestoru (na želanie aj s elektrickým ovládaním), ako aj voliteľné prídavné siete v batožinovom priestore, variabilný úložný priestor, priečku batožinového priestoru s úložným priestorom a dokonca aj 230 V zásuvku s uzemňovacím kontaktom

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.