Výhľad na nebo, kam až oko dovidí

Panoramatické strešné okno

S voliteľným panoramatickým výklopným a posuvným strešným oknom môžete zažiť voľnosť bez hraníc. Veľkoryso zaberá takmer celú plochu strechy a všetkým cestujúcim poskytuje viac svetla a takmer neobmedzený výhľad na oblohu. Textilná slnečná roleta chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Túžite po čerstvom vzduchu? Stačí stlačiť tlačidlo a predná polovica strechy sa otvorí alebo sa jemne zatiahne nad zadnú časť. Užite si jedinečný zážitok z jazdy. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.