Nadšenie v sériovom vybavení

Línie vybavenia

Vybavenie "Business" dodáva vozidlu Passat štýlové akcenty prostredníctvom exkluzívnych chrómových líšt okolo okien a na nárazníkoch, ako aj prostredníctvom strieborných eloxovaných strešných líšt. V interiéri si užijete čistý jazdný komfort vďaka predným sedadlám s masážnou funkciou, 3-zónovej klimatizácii "Air Care Climatronic" a priehradke s indukčným nabíjaním pre váš smartfón. Vďaka parkovaciemu asistentovi "Park Assist Plus" dokáže váš Passat počas jazdy popri zaparkovaných vozidlách rozpoznať, či je voľné miesto dostatočne veľké - a pod vaším dohľadom dokonca za- a vyparkovať. 

Passat s vybavením "Elegance" sa postará o očarujúce momenty. 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Napoli" mu dodávajú elegantný charakter, zatiaľ čo IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety zabezpečia dokonalé osvetlenie cesty a vďaka zadným LED svetlám s integrovanými dynamickými smerovými svetlami bude Passat dobre rozpoznateľný. Sedadlá čalúnené mikrovláknom "ArtVelours" s 10-komorovou tlakovou bodovou masážnou funkciou, ambientným osvetlením pre príjemnú atmosféru a mnohými ďalšími funkciami sa postarajú o to, aby ste do cieľa dorazili uvoľnene.

Vybavenie "R-Line" vás dostane extra dávkou dynamiky. Osemnásťpalcové disky z ľahkej zliatiny "Coventry", výrazný exteriér R-Line a športové sedadlá s integrovanou opierkou hlavy naplnia vaše športové túžby. O ešte športovejší zážitok z jazdy sa postará aj interiér s čiernym stropom, aplikáciami z brúseného hliníka alebo vyhrievaný multifunkčný športový volant potiahnutý kožou. Parkovací asistent s diaľkovým ovládaním "Park Assist Pro", 10-komorová masážna funkcia predných sedadiel a IQ.Light Matrix LED svetlomety vám ponúkajú ešte viac komfortu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.