Sedadlo s inteligentným klimatizovaním

Klimatizácia sedadla climatronic

Voliteľné sedadlá ergoActive Plus čalúnené mikrovláknom ArtVelours alebo kožou disponujú automatickou klimatizáciou sedadiel. Plocha sedadla a operadla sa dá vyhrievať a ventilovať nezávisle od seba. Vďaka spolupráci týchto funkcií si v automatickom režime môžete samostatne nastaviť osobnú klímu sedadla, ktorá je pre vás príjemná. Ako je to možné? Teplota a vlhkosť sa merajú v oblasti kontaktu medzi sedadlom a osobou, porovnávajú sa s inými faktormi relevantnými pre klímu a preferovanými nastaveniami, ako napríklad "teplé operadlo", a potom sa prepočíta vaša individuálna klíma, ktorá je pre vás optimálna. Vystupovanie so spoteným chrbtom je viac minulosťou. Okrem automatického režimu si môžete vybrať medzi tromi inteligentnými režimami klimatizácie: od horúceho cez suchý až po chladný. Zažite vysokú úroveň pohodlia, vďaka ktorému sa budete cítiť fit a svieži aj počas dlhých jázd - či už po športe alebo prechádzke.

Aj cestujúci na zadných sedadlách majú k dispozícii komfortné vyhrievanie krajných sedadiel v troch stupňoch.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

V predaji už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.