Jeden Passat. Tri klimatizované zóny

Klimatizácia

Kto by to nepoznal: jednému cestujúcemu je zima a druhému horúco. Vďaka sériovej klimatizácii "Air Care Climatronic" sú tieto problémy minulosťou. Od vybavenia Business možno teplotu vo vozidle regulovať v troch nezávislých zónach. Na mieste vodiča, spolujazdca a na zadných sedadlách si každý môže užiť klímu, ktorá je pre neho optimálna - a na zadných sedadlách majú cestujúci dokonca vlastné ovládanie. To však nie je všetko: čím pomalšie jazdíte, tým nižšiu úroveň hluku klimatizácia "Air Care Climatronic" produkuje. A pri použití ostrekovačov čelného skla alebo pri zaradení spiatočky sa automaticky aktivuje vnútorná cirkulácia vzduchu. Systém tak bráni vniknutiu nepríjemným zápachom a zabezpečuje príjemnú klímu na cestovanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

V predaji už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.