Cíťte sa ako v cieli. Ešte predtým, ako vyrazíte na cestu

Interiér

Nastúpte, pripútajte sa - a takmer zabudnete odísť. V novom modeli Passat sa vám to môže stať nielen vďaka voliteľným sedadlám ergoActive s masážnou funkciou. Pretože svojím pôsobivým interiérom, veľkorysým usporiadaním priestoru a dôrazom na inovatívne technológie a elegantný dizajn stanovuje nové štandardy. Jemné detaily, ako je dekoračné prešívanie, dodávajú priestoru pre vodiča nádych luxusu. Viac a rozmanitejšie odkladacie priehradky, napríklad zväčšený jumbo box v stredovej konzole, ponúka flexibilný úložný priestor na všetko, čo je dôležité.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.