Zdokonalená koncepcia priestoru

Interiér

Nastúpte a užite si atmosféru, ktorá sa spája viac s vyššou triedou vozidiel. V novom modeli Passat si vychutnáte pocit voľnosti. Vďaka horizontálnemu dekoračnému obkladu palubnej dosky, ktorý pokračuje aj v oblasti dverí pôsobí interiér opticky širším dojmom, a teda veľkoryso a priestranne. Exkluzívne materiály a čistý dizajn, ktoré tvoria prémiový charakter interiéru, vás zaujmú rovnako ako veľkorysý priestor pre nohy.

Stredová konzola s veľkou odkladacou schránkou, elegantne pôsobiaca palubná doska a vysokokvalitné dekoračné obklady prezentujú harmóniu štýlovej elegancie a funkčného usporiadania.

Posaďte sa do modelu Passat a nebudete chcieť viac vystúpiť. Sedadlá s individuálne nastaviteľnými opierkami hlavy spĺňajú všetky požiadavky estetiky a pohodlia.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen