Ukazovatele na mieru

Digital Cockpit Pro a head-up displej

Chceli by ste mať na displeji prístrojového panela len tachometer a otáčkomer? Alebo by ste tam chceli mať aj iné údaje o jazde a asistenčné systémy? Navigačnú mapu? Názov piesne, ktorú práve počúvate? Prípadne by ste tam chceli mať viac informácií naraz? Máte to doslova vo vlastných rukách: nakonfigurujte si 26 cm (10,25 palcový) displej sériového digitálneho prístrojového panela Digital Cockpit Pro s vysokým rozlíšením celkom sami.

Dôležité informácie máte vo výhľade a súčasne sledujete cestu: To je veľká prednosť voliteľného head-up displeja. Časť čelného skla sa zmení na projekčnú plochu, kde sa zobrazí rýchlosť, správy z asistenčných systémov alebo navigačné pokyny. Projekcia je ľahko čitateľná aj pri protisvetle. A ak displej nepotrebujete, môžete ho kedykoľvek vypnúť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

Teraz v predaji s akciovým bonusom už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.