Intuitívne telefonovanie. Indukčné nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie

Riadiť vozidlo a pritom pokojne telefonovať? Telefónne rozhranie "Comfort" vám ponúka to, čo pre to potrebujete: mikrofóny hands-free systému sú integrované v strešnej konzole, zatiaľ čo interné reproduktory zaisťujú vysokú kvalitu zvuku pre hlasový výstup. Predná odkladacia priehradka disponuje funkciou indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie až dvoch mobilných telefónov so štandardom Qi súčasne. Pre optimalizovanú kvalita príjmu je pripojenie k externej anténe tiež zabezpečené bezdrôtovo.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

V predpredaji už od 33 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.