Tlmí všetko. Okrem očakávaní

Adaptívna regulácia podvozka DCC Pro

Rozhodujúce sú často práve tie inovácie, ktoré nie sú viditeľné. Tak ako voliteľná adaptívna regulácia podvozka DCC Pro s dynamickým riadením. Elektronicky riadené tlmiče s dvojventilovým systémom sa v priebehu milisekúnd prispôsobujú povrchu vozovky a jazdnej situácii. V modeli Passat s dlhým rázvorom zabezpečí ešte väčší komfort a potešenie z jazdy. A komu by to nestačilo, ten si môže svoj Volkswagen jednoducho nastaviť prostredníctvom jazdných režimov comfort, sport a individual.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

V predaji už od 32 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.