Manévrujte bez námahy. Dokonca aj s veľkým prívesom

Ťažné zariadenie & zaťaženie prívesu & trailer assist v modeli Tiguan

Tiguan za sebou potiahne až 2,3 tony, napríklad kempingový príves alebo príves na kone. Voliteľné ťažné zariadenie je ukryté pod zadným nárazníkom a v prípade potreby sa stlačením tlačidla poloautomaticky vyklopí. Keďže manévrovanie s prívesom nemusí byť vždy jednoduché, pri voľbe ťažného zariadenia vás môže podporiť asistent manévrovania s prívesom "Trailer Assist". Mimochodom, ťažné zariadenie ponúka všeobecné zaťaženie 100 kg a zaťaženie pre nosiče bicyklov 75 kg, čo by malo potešiť nielen nadšencov elektrických bicyklov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.