Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Tiguan

Pre všetko, čo prináša život.
Nový Tiguan

Život je všestranný a plný prekvapení. Vďaka širokej ponuke inovatívnej výbavy vám Tiguan pomôže zvládnuť suverénne takmer každú výzvu. Súčasne rovnakou mierou fascinuje svojím emocionálnym a dynamickým dizajnom.

Nový Volkswagen Tiguan má prémiový podvozok a sklenenú masku

Jeden z najúspešnejších modelov Volkswagen prichádza vo svojej 3. generácii. Dizajnovaný s cieľom pokoryť aerodynamický odpor a zároveň budiť rešpekt, Tiguan stláča koeficient odporu vzduchu z 0,33 na 0,28 aj vďaka sklenenej maske chladiča. Podvozok s prémiovými prvkami a bohatá paleta motorizácií z neho robia opäť neodolateľného hráča pri výbere rodinného auta.

YouTube kanál Volkswagen

Svetová premiéra: Toto je nový Volkswagen Tiguan! Má NEUVERITEĽNÉ svetlá!

Nový Volkswagen Tiguan je celosvetovo najpredávanejší model Volkswagenu. Triafa perfektný pomer medzi veľkosťou, cenou, úžitkovou hodnotou a technológiami. Nový Tiguan však prichádza naplniť veľký sľub a mnohých sa chystá riadne prekvapiť!

Volkswagen Blog

Konektivita

Viac ako bity a bajty

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne viac pohodlia a zábavy. Pripojenie vášho vozidla Tiguan k internetu a smartfónu vám pomôže uvoľnene sa dostať do cieľa - len riadiť vozidlo musíte ešte sami.
Viac informácií o konektivite

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen