Zostaňte na vlne

Streamovanie a internet v modeli Tiguan

S funkciou "Streamovanie & internet"1,2 si v modeli Tiguan môžete užiť svoju obľúbenú hudbu. Stačí sa raz prihlásiť s existujúcimi prístupovými údajmi a užívať si priamy prístup prostredníctvom systému Infotainment vo vozidle - bez akýchkoľvek externých zariadení. So službou internetového rádia môžete využívať všetky výhody internetového rádia - uľahčuje vyhľadávanie a prehrávanie živých staníc a podcastov. Integrovaný WiFi hotspot zabezpečuje vám a vašim cestujúcim stabilné internetové pripojenie a umožňuje surfovanie až na ôsmich zariadeniach. 

Na využívanie služieb "Streaming & internet", jednotlivých aplikácií vo vozidle, ako aj hotspotu WLAN je možné získať spoplatnené dátové balíky od externého partnera mobilného operátora "Cubic Telecom" a využívať ich v rámci pokrytia siete v mnohých európskych krajinách. Dátový objem týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o podmienkach, cenách a podporovaných krajinách nájdete na stránke vw.cubictelecom.com. Alternatívne je možné využívať internetové rádio a streamovanie médií prostredníctvom mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) so schopnosťou fungovať ako mobilný hotspot WLAN. V tomto prípade sú príslušné služby dostupné len s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou medzi vami a vaším mobilným operátorom a len v rámci pokrytia príslušnej mobilnej siete. Pri dátovom prenose cez internet môžu vzniknúť dodatočné náklady (napr. roamingové poplatky) v závislosti od príslušnej tarify mobilného operátora a najmä pri prevádzke v zahraničí. Apple Music je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.