Koncertná sála na kolesách

Soundsystem "Harman Kardon" v modeli Tiguan

 
Voliteľný soundsystém od spoločnosti "Harman Kardon" zaujme sofistikovaným zvukom a rafinovaným, elegantným dizajnom. Vyladený odborníkmi na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon a vytvorený pre milovníkov akustiky, ktorí nechcú počas jazdy hudbu len počúvať, ale chcú ju aj vychutnávať. Čakajú na vás vyvážené výšky a hĺbky a precízne basy.

  • celkový výkon 700 W
  • stredový reproduktor
  • subwoofer
  • digitálny 16-kanálový zosilňovač
  • 10 reproduktorov s prispôsobeným výkonom
  • Surround Sound

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.