Sedadlá, ktoré padnú ako uliate: V novom modeli Tiguan

V novom modeli Tiguan sa na predných sedadlách nielen usadíte, ale môžete sa doslova oprieť a relaxovať. Voliteľné sedadlá ergoActive s čiastočnou koženou úpravou a masážnou funkciou dokážu takmer všetko: či už ide o nezávisle vyhrievanú plochu sedadiel a operadiel, voliteľnú 10-komorovú masáž tlakových bodov alebo ventiláciu sedadiel pre teplé dni - keď raz nastúpite, už nebudete chcieť tak rýchlo vystúpiť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.