Viac priestoru na rozvoj

Pocit priestoru v novom modeli Tiguan

Nový Tiguan ponúka cestujúcim mimoriadne veľkorysý priestor. A vďaka flexibilnému druhému radu sedadiel vám nič nebude prekážať. Nastavte, posuňte, rozdeľte alebo sklopte - čokoľvek si zmyslíte.

Vďaka voliteľnej variabilnej podlahe batožinového priestoru máte k dispozícii ešte viac úložného priestoru s objemom až 1 650 litrov. Bez ohľadu na to, či ide o krátku oddychovú cestu alebo dlhú dobrodružnú dovolenku: vo vašom Volkswagene sa nájde miesto pre všetku vašu batožinu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.