Rozšírte si obzory

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno v modeli Tiguan

Voliteľné panoramatické výklopné a posuvné strešné okno s elektrickým ovládaním  je skutočným lákadlom. Vďaka veľkorysej sklenenej ploche ponúka viac svetla a cestujúcim neobmedzený výhľad na oblohu. Pred nadmerným slnečným žiarením chráni slnečná roleta s elektrickým ovládaním. Chcete si vychutnať čerstvý vzduch? Ak si to želáte, predná polovica strechy sa zdvihne alebo úplne zatiahne nad zadnú časť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.