Žiarivo inšpirujúce svetlo

Matrix HD svetlomety IQ. Light modelu Tiguan

Inovatívne Matrix HD svetlomety IQ. Light modelu Tiguan s viac ako 19 000 individuálne ovládanými LED diódami sa postarajú o žiarivý zážitok aj pri zaparkovanom vozidle - so svetelnou animáciou, ktorou Vás privíta a rozlúči sa pred každou jazdou a po nej. Svetelné pásy na mriežke chladiča a vzadu, dynamické smerové svetlá, ako aj osvetlenie okolia prostredníctvom bočnej projekcie z bočných spätných zrkadiel a osvetlené kľučky dverí pôsobivo dopĺňajú jeho svetelný podpis.

Aj počas jazdy v noci sa vám výrazne zlepší zážitok z jazdy. Ostatní účastníci cestnej premávky a dopravné značky môžu byť takto ešte presnejšie zaclonené z osvetlenia diaľkových svetiel. Navyše Tiguan dokáže premietať na cestu značenie, ktoré vám pomôže pri prejazde zúženými miestami stavby na diaľnici a zlepší viditeľnosť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.