Povedzte svojmu vozidlu Tiguan "Hello!"

Hlasový asistent v modeli Tiguan

Pomocou nového voliteľného hlasového asistenta "IDA" môžete hlasovými pokynmi pohodlne ovládať rádio, telefón, hudbu, voliteľnú 3-zónovú klimatizáciu a voliteľnú navigáciu. Platí to aj pre ďalšie funkcie vozidla, napríklad prístup k asistenčným systémom. Hlasom je možné vybrať napríklad správnu stanicu, položku v adresári alebo telefónne číslo.

Hlasového asistenta spustite slovami "Hello IDA! Rozumie aj každodenným frázam, ako napríklad "Je mi zima" alebo "Kde nájdem japonské reštaurácie v Berlíne? Okrem toho vďaka digitálnym mikrofónom teraz rozpozná aj to, či hovorí vodič alebo spolujazdec, aby napríklad spustil klimatizáciu cielene pre tú osobu, ktorá vyslovila požiadavku.

Nový hlasový asistent "IDA" sa vám v budúcnosti predstaví aj vizuálne na stredovom displeji a interakcie bude možné sledovať prostredníctvom grafiky. Optimalizovaný systém vám tiež kladie otázky alebo si nechá skočiť do reči.

Pomocou "IDA" môžete tiež získať prístup k informáciám sprístupneným prostredníctvom internetových partnerov (napr. Wikipédia).

* Služba nie je dostupná v slovenskom jazyku.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.