Pôsobivý. Zo všetkých strán

Exteriér modelu Tiguan

Vďaka svojmu športovému a výraznému dizajnu dáva nový Tiguan okamžite najavo jednu vec: tu prichádza SUV, ktoré je pripravené na výzvy každodenného života. Mohutné proporcie a dynamické línie formujú jeho novú siluetu. Jeho suverenitu podčiarkujú progresívne dizajnové prvky, ako napríklad prepracovaná predná časť s voliteľnými IQ.Light HD Matrix svetlometmi, svalnatá zadná časť so svetelným LED pásom a výber nových diskov. Stručne povedané: Tiguan robí dojem zo všetkých strán.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.