Na krátke alebo dlhé vzdialenosti

Nový Tiguan eHybrid

Elektrizujúce vyhliadky: Či už ide o každodenné jazdy alebo spontánne cesty na dlhé vzdialenosti, nový Tiguan eHybrid vás bezstarostne dopraví do cieľa - a späť. 
Vďaka benzínovému motoru TSI najnovšej generácie a prídavnému výkonnému elektromotoru, je vo výsledku k dispozícii systémový výkon v dvoch verziách. Oba varianty majú funkciu rýchleho nabíjania a elektrický dojazd až 100 kilometrov. 
Váš každodenný život tak môže zostať taký, aký bol doteraz.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.