Nový Tiguan eHybrid

Elektrizujúci: Tiguan eHybrid je ďalším krokom do budúcnosti. Plug-in hybrid s elektrickým a benzínovým motorom TSI ponúka mimoriadne efektívne cestovanie. Nezáleží na tom, či chcete ísť na chvíľu do mesta alebo kempovať - Tiguan eHybrid vás tam odvezie. A pre každý účel má pripravený správny jazdný režim, rýchlo dostupný prostredníctvom výberu jazdného profilu.

  • Ak je batéria dostatočne nabitá, štartuje Tiguan eHybrid automaticky v režime, v ktorom je v prevádzke len elektromotor. Batéria umožňuje dojazd 50 km na čisto elektrický pohon - podľa nového štandardu WLTP.

  • Ak aktivujete hybridný režim, prevezme Tiguan optimálnu koordináciu obidvoch motorov pre mimoriadne efektívnu jazdu na dlhé vzdialenosti.

  • V režime GTE skombinujete spaľovací motor a elektromotor do systémového výkonu 180 kW (245 k). Takto môžete naplno využiť výkonovú rezervu hybridného pohonu a s nadšením si užiť ďalšiu časť cesty.

Manažment nabíjania

Nabitie batérie na jej plnú kapacitu nemusí trvať dlho

 

Nabíjanie modelu Tiguan eHybrid je jednoduché. Nabíjací kábel pripojíte k domácej elektrickej zásuvke alebo k verejnej nabíjacej stanici. Doma sa lítium-iónová batéria s nabíjacím výkonom 2,3 kW nabije na svoju plnú kapacitu približne za 5 hodín. Ak použijete verejnú nabíjaciu stanicu alebo voliteľnú domácu nabíjaciu stanicu wallbox, ako je náš ID. Charger, je batéria opäť plne nabitá dokonca do 3 hodín 40 minút pri nabíjacom výkone 3,6 kW.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen