Vždy stojí za pohľad

Digital Cockpit Pro v modeli Tiguan

Chceli by ste mať na displeji iba zobrazenie rýchlosti a kilometrov? Alebo aj iné údaje o jazde? Alebo navigačnú mapu? Alebo názov skladby, ktorú práve počúvate? Alebo viaceré z nich? Doslova to máte vo vlastných rukách: v každej situácii správne zobrazenie. Nakonfigurujte si svoj digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit Pro" s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 26 cm (10,2 palca) sami. A presne tak, ako chcete vy.

Obrázok prezentuje navigačný systém "Discover Pro"

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.