Jazdí podľa vašich preferencií

DCC Pro v modeli Tiguan

 

Bez ohľadu na to, či uprednostňujete športovú alebo komfortnú jazdu: Nová voliteľná adaptívna regulácia podvozka DCC Pro vám ponúka ešte viac možností nastavenia podvozka podľa vašich potrieb. Elektronicky riadené tlmiče s inovatívnou dvojventilovou technológiou reagujú na povrch vozovky a jazdnú situáciu v priebehu milisekúnd a automaticky upravujú tlmiče.
Dvojventilová technológia umožňuje veľmi presné ovládanie pre vysokú úroveň komfortu a dynamiky. Pomocou systému DCC Pro si môžete vybrať z rôznych jazdných režimov, napríklad Comfort, Sport alebo Individual. V jazdnom režime Individual môžete pomocou posuvného ovládača vykonať individuálne nastavenia. Manažér jazdnej dynamiky, ktorý je súčasťou výberu jazdného režimu, dodatočne zlepšuje jazdné vlastnosti, čím zabezpečuje väčšie potešenie z jazdy a precíznosť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.