Intuitívne telefonovanie. Indukčné nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie v modeli Tiguan

Riadiť vozidlo a zároveň uvoľnene telefonovať? Telefónne rozhranie "Comfort" vám ponúka všetko, čo na to potrebujete: Systém hands-free disponuje mikrofónmi integrovanými v stropnej konzole, zatiaľ čo vnútorné reproduktory zabezpečujú vysokú kvalitu hlasového výstupu. Odkladací priestor vpredu má aj funkciu indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie až dvoch mobilných telefónov so štandardom Qi s nabíjacím výkonom 15 W a zároveň zabezpečí chladenie zariadenia. Pripojenie k externej anténe je tiež zabezpečené bezdrôtovo pre optimalizovanú kvalitu príjmu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.