Farby tvoria priestory

Ambientné osvetlenie v modeli Tiguan

V závislosti od výbavy môžete interiér nového modelu Tiguan jemne rozsvietiť jednoduchým dotykom prsta. Pritom si môžete vybrať až z 30 farebných odtieňov. Niekoľko svetelných pásov a podsvietených dekórov sa postará o vašu osobnú svetelnú atmosféru. Špeciálny prvok: osvetlené logo R-Line alebo osvetlený nápis Tiguan na palubnej doske v závislosti od vybavenia vozidla.1

Osvetlené logo R-Line pri modeli Tiguan R-Line a osvetlené nápisy Tiguan pri modeli Tiguan Elegance

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.