Dôležité údaje v zornom poli

Nový Golf GTI: Digital Cockpit Pro

Digital Cockpit Pro

Chceli by ste mať na displeji prístrojového panela len tachometer a otáčkomer? Alebo by ste tam chceli mať aj iné údaje o jazde, ako je navigačná mapa v úplnom zobrazení alebo názov skladby, ktorú práve počúvate?
Máte to doslova vo vlastných rukách: nakonfigurujte si displej voliteľného digitálneho prístrojového panela Digital Cockpit Pro s uhlopriečkou 26 cm (10,2 palca) vo vysokom rozlíšením celkom sami, vrátane zvýraznenia určitej grafiky.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.