Komfortné nabíjanie

ID.7 Tourer: Plug & Charge

Nabíjanie vášho vozidla Volkswagen ID. je teraz ešte pohodlnejšie: prostredníctvom služby Plug & Charge¹, novým štandardom pre pohodlné nabíjanie². Potrebujete len ID. softvér 3.1 alebo vyšší, aplikáciu Volkswagen3 a nabíjaciu tarifu We Charge4, ktorá podporuje funkciu Plug & Charge. Stačí prísť k nabíjacej stanici Plug & Charge5, aktivovať funkciu Plug & Charge v aplikácii Volkswagen a vo vozidle a pripojiť nabíjací kábel. Registrácia, nabíjanie a fakturácia prebiehajú automaticky. A môžete pokojne pokračovať v jazde. 

Viac informácií o Plug & Charge

 

Ako hlavný používateľ môžete funkciu Plug & Charge používať vo svojom ID. od softvéru 3.1, ak máte uzavretú zmluvu VW Connect a je aktivovaná. Pre vás vhodnú tarifu We Charge Go alebo We Charge Plus si môžete vybrať v aplikácii VW Connect ID. Možné sú aj iné tarify s funkciou Plug & Charge.

Vozidlá s verziou softvéru SW 3.1 alebo vyššou sú už pripravené na "Plug & Charge" už z výroby. Hneď ako bude táto funkcia k dispozícii aj pre vozidlá ID. s verziou softvéru pred SW 3.1, budeme vás informovať.

Na využívanie služieb VW Connect a VW Connect Plus pre rodinu ID. potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect / VW Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus. Po odovzdaní vozidla má zákazník 90 dní na registráciu vozidla na portáli www.myvolkswagen.net alebo cez aplikáciu VW Connect ID. (dostupná v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb VW Connect Plus po celú dobu dohodnutého obdobia. V prípade neskoršej registrácie sa doba bezplatnej lehoty skráti. Pri neskoršej registrácii sa skracuje počiatočná doba platnosti. Presnú dobu platnosti si môžete pozrieť v rámci procesu aktivácie alebo po aktivácii na stránke myvolkswagen.net. Po uplynutí počiatočnej doby platnosti VW Connect Plus / We Connect Plus ich možno za poplatok predĺžiť.   
Niektoré mobilné online služby VW Connect / VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus je možné ovládať len prostredníctvom aplikácie "Volkswagen". Na používanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším operátorom. Výmenou údajov z internetu môžu v závislosti od vašej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).  
Mobilné online služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť. Služby zahrnuté v balíkoch VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, vybavenia a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby poskytovateľov tretích strán. Ďalšie informácie nájdete na stránke connect.volkswagen.com a u svojho partnera spoločnosti Volkswagen. Upozorňujeme tiež na aktuálne všeobecné obchodné podmienky pre digitálne služby modelového radu ID.

Ponuka Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). (Impressum & Právne ustanovenia - nemecká stránka)

Systém Plug & Charge možno používať na technicky spôsobilých nabíjacích miestach s platnou zmluvou o nabíjaní od poskytovateľa elektrickej energie. Hneď po pripojení vozidla k nabíjacej stanici prostredníctvom nabíjacieho kábla sa spustí šifrovaná a zabezpečená komunikácia v súlade s normou ISO 15118. Aby bolo možné využívať službu Plug & Charge, musí byť aktivovaná. Službu možno aktivovať alebo deaktivovať buď v systéme Infotainment, alebo v aplikácii VW Connect ID. Zároveň je potrebné aktivovať údaje o polohe v nastaveniach ochrany osobných údajov vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.