Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

ID.7 Tourer Pro s výbavou LIMITED v hodnote 9 340 € zadarmo a s bonusom 3 000 €. Už od 54 290 €.

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

Pre väčšiu dávku slobody

Nový ID.7 Tourer zaujme dizajnom v kombinácii s priestranným batožinovým priestorom. Tento plne elektrický model ID. udáva nové štandardy v oblasti komfortu a funkčnosti svojou veľkorysou nabíjacou kapacitou a praktickou funkciou "Easy Open/Close".

Spustiť video

ID.7 Tourer otvára novú kapitolu úspešných kombi značky Volkswagen 👪

Keď sa povie kombi, je možné, že mnoho z vás si predstaví hlavne Volkswagen. Golf či Passat zaručili značke VW miesto medzi najúspešnejšími výrobcami karosérie tohto typu v histórii. Plne elektrické kombi Volkswagen ID.7 Tourer nadväzuje na tradičné hodnoty našich modelov Variant. Štedrý priestor, praktické riešenia, výkonová rezerva, komfort a v neposlednom rade smart technológie. Spoznajte úplne prvé elektrické kombi značky Volkswagen z nášho prvého stretnutia na Malorke.

YouTube kanál Volkswagen

Svetová premiéra:
Toto je Volkswagen ID.7 Tourer!

Všestranný luxus budúcnosti. Aj tak sa dá charakterizovať model Volkswagen ID.7 Tourer. Spája skvelú aerodynamiku s maximálnym luxusom a ešte lepšou využiteľnosťou.

Volkswagen Blog

Detaily nového ID.7 Tourer

Konektivita: Digitálne pripojenie k vášmu novému ID.7

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne viac pohodlia a zábavy. Pripojenie vášho ID.7 Tourer k internetu a smartfónu vám pomôže uvoľnene sa dostať do cieľa - len riadiť vozidlo musíte ešte sami.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.