Svetlo pre takmer akúkoľvek náladu

ID.7 Tourer:
Ambientné osvetlenie

Dodajte svojmu modelu ID.7 Tourer väčšiu dávku osobnosti. Vyberte si z desiatich sériových farieb (k dispozícii je 30 voliteľných farebných odtieňov) a nechajte interiér zažiariť v jemných farbách. Výnimočnú svetelnú náladu zabezpečia opticky podsvietené dekóry1 na palubnej doske, v čalúnení dverí a priehradke na mobilný telefón. Chladnejšie alebo teplé osvetlenie - máte to vo svojich rukách. 

Voliteľné vybavenie pre ID.7 Tourer

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.