Pripojte sa

ID.7 Tourer: VW Connect pre ID.7

Vďaka digitálnym službám "VW Connect"1 sa nový ID.7 Tourer zmení na vozidlo s pripojením na internet, pretože s pevne zabudovanou SIM kartou môže byť na želanie online. So službou VW Connect Plus1 máte k dispozícii dopravné informácie v takmer reálnom čase, ako aj nabíjacie stanice so stavom obsadenosti a otváracími hodinami. Ďalšie digitálne produkty pre vaše ID. si môžete stiahnuť, nainštalovať a aktualizovať prostredníctvom obchodu "In-Car shop".2

S aplikáciou3 pre váš smartfón získate prehľad o dôležitých údajoch vášho ID. aj na cestách: Skontrolujte pomocou aplikácie zostávajúci dojazd vášho vozidla alebo sa pozrite, či sú všetky dvere a okná zatvorené. Spustite a zastavte procesy nabíjania pohodlne na diaľku a nastavte klimatizáciu podľa svojich individuálnych preferencií.

Viac informácií o konektivite

 

Na využívanie služieb VW Connect a VW Connect Plus pre rodinu ID. potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect / VW Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus. Zmluva o službe VW Connect pre rodinu ID. nie je obmedzená na tri roky. Služba VW Connect Plus je spočiatku obmedzená na obdobie troch rokov, potom ju možno za poplatok predĺžiť. Pre VW Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla na portáli www.myvolkswagen.net alebo cez aplikáciu VW Connect ID. (dostupná v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb VW Connect Plus po celú dobu dohodnutého obdobia. V prípade neskoršej registrácie sa doba bezplatnej lehoty skráti.

Na nákup funkcií Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu VW Connect a verifikáciu ako hlavný používateľ, to znamená prepojenie vášho účtu s konkrétnym vozidlom. Okrem toho je nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie a hardvér pre príslušnú funkciu Upgrade. To môže závisieť od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades dostupné pre príslušné vozidlo si môže hlavný používateľ pozrieť v In-Car Shope systému Infotainment alebo vo VW Connect webshope na stránke connect-shop.volkswagen.com. Platené produkty sa dajú zakúpiť v In-Car Shope alebo vo VW Connect webshope pomocou aktuálne dostupných spôsobov platby uvedených v týchto obchodoch. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám tiež rád poradí s aktualizáciami a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované funkcie Upgrades zostávajú vo vozidle, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné na iné vozidlá.

Na využívanie bezplatnej aplikácie VW Connect potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovým balíkom s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Výmenou dát cez internet môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri prevádzke v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.