Povedzte svojmu ID. „Hello!“

ID.7 Tourer:
Online hlasový asistent

Pomocou nového, voliteľného online hlasového asistenta "IDA" môžete prostredníctvom hlasových pokynov pohodlne ovládať rádio, funkcie telefónu, hudbu, voliteľnú 3-zónovú klimatizáciu a voliteľnú navigáciu. Hlasom môžete voliť napríklad rozhlasovú stanicu, uloženú adresu alebo telefónne číslo.1

Hlasový asistent sa aktivuje vyslovením "Hello IDA!". Asistent rozumie aj voľným frázam z bežného jazyka, napríklad "Je mi zima" alebo "Kde sú v Bratislave japonské reštaurácie?". Vďaka digitálnemu mikrofónu rozpozná aj to, či hovorí vodič alebo spolujazdec, a preto dokáže nastaviť napríklad klimatizáciu podľa toho, kto o zmenu požiadal.

Nový hlasový asistent "IDA" sa v budúcnosti bude prezentovať aj vizuálne na centrálnom displeji a interakcie bude možné sledovať pomocou grafiky. Optimalizovaný systém tiež odpovedá na otázky alebo umožňuje skákať do reči.

Pomocou "IDA" môžete tiež využiť prístup k svetovým znalostiam, ktoré sú dostupné prostredníctvom internetových partnerov (napr. Wikipédia).2

Online hlasový asistent je v súčasnosti dostupný pre tieto jazyky: francúzština, taliančina, nemčina, dánčina, angličtina (Veľká Británia a USA), holandčina, nórčina, poľština, portugalčina, švédčina, španielčina a čeština. Jazyk, v ktorom môžete komunikovať s hlasovými asistentmi, závisí od jazyka zvoleného pre váš systém infotainment.

Na využívanie služieb VW Connect a VW Connect Plus pre rodinu ID. potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect / VW Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus. Po odovzdaní vozidla má zákazník 90 dní na registráciu vozidla na portáli www.myvolkswagen.net alebo cez aplikáciu VW Connect ID. (dostupná v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb VW Connect Plus po celú dobu dohodnutého obdobia. V prípade neskoršej registrácie sa doba bezplatnej lehoty skráti. Pri neskoršej registrácii sa skracuje počiatočná doba platnosti. Presnú dobu platnosti si môžete pozrieť v rámci procesu aktivácie alebo po aktivácii na stránke myvolkswagen.net. Po uplynutí počiatočnej doby platnosti VW Connect Plus / We Connect Plus ich možno za poplatok predĺžiť.   
Niektoré mobilné online služby VW Connect / VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus je možné ovládať len prostredníctvom aplikácie "Volkswagen". Na používanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším operátorom. Výmenou údajov z internetu môžu v závislosti od vašej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).  
Mobilné online služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť. Služby zahrnuté v balíkoch VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, vybavenia a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby poskytovateľov tretích strán. Ďalšie informácie nájdete na stránke connect.volkswagen.com a u svojho partnera spoločnosti Volkswagen. Upozorňujeme tiež na aktuálne všeobecné obchodné podmienky pre digitálne služby modelového radu ID.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.