Rýchle nabíjanie. Väčší dojazd

ID.7 Tourer:
Nabíjanie a elektrický dojazd

S novým modelom ID.7 Tourer prejdete v závislosti od kapacity batérie na čisto na elektrický pohon až 607 kilometrov1,2, a tak ste vybavený na takmer akúkoľvek jazdu bez prestávky. Batériu nabijete z 10 na 80 percent za približne 25 minút na rýchlonabíjacích staniciach DC (jednosmerný prúd) pri miernych vonkajších teplotách a nabíjacom výkone do 200 kW3. Opäť môžete rýchlo pokračovať v jazde a vďaka sofistikovanému manažmentu batérie a aerodynamickému dizajnu môžete minimalizovať spotrebu.

Platí pre ID.7 Pro S, štúdia približujúca sa sériovému modelu. Vozidlo zatiaľ nie je zaradené do predaja.

Predpokladané hodnoty - vozidlo zatiaľ nie je zaradené do predaja / predpokladaný dojazd stanovený na dynamometri podľa celosvetovo harmonizovaného testovacieho štandardu pre osobné automobily a ľahké úžitkové vozidlá (nie sériové vozidlo). Hodnoty dojazdu podľa WLTP pre sériové vozidlá sa môžu líšiť v závislosti od výbavy. Skutočný dojazd sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, použitia komfortných/doplnkových zariadení, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu, topografie a procesu starnutia a opotrebovania batérie.

Simulovaný čas nabíjania na základe vybraných parametrov. Skutočný čas nabíjania sa môže líšiť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.