Následne prispôsobiteľné

ID.7 Tourer: Upgrades

Mnohé funkcie možno aktivovať vo vašom ID. dodatočne ako Upgrades¹. V závislosti od vybavenia je možné aktivovať napríklad tieto voliteľné funkcie: 

Balík komfortného vybavenia:

  • vyhrievanie čelného skla
  • vyhrievanie venca volantu
  • klimatizácia "Air Care Climatronic" (3-zónová)
  • navigácia
  • indukčné nabíjanie

Balík asistenčných systémov:

  • pohľad na okolie vozidla "Area View"
  • Travel Assist s hromadnými lokalizačnými dátami
  • pamäťová funkcia pre parkovacích asistentov
  • "Park Assist Plus"
  • pamäťová funkcia pre "Park Assist Plus"

Konkrétna ponuka závisí od vozidla a modelu a môžete si ju pozrieť v obchode In-Car Shop a Volkswagen Connect Shop.

Viac informácií o Upgrades

Na nákup funkcií Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu VW Connect a verifikáciu ako hlavný používateľ, to znamená prepojenie vášho účtu s konkrétnym vozidlom. Okrem toho je nevyhnutné, aby vozidlo disponovalo potrebnými technickými funkciami a hardvérom pre príslušnú funkciu Upgrade. To môže závisieť od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades dostupné pre príslušné vozidlo si môže hlavný používateľ pozrieť v In-Car Shope systému Infotainment alebo vo VW Connect webshope na stránke connect-shop.volkswagen.com. Platené produkty sa dajú zakúpiť v In-Car Shope alebo vo VW Connect webshope pomocou aktuálne dostupných spôsobov platby uvedených v týchto obchodoch. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám tiež rád poradí s aktualizáciami a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované funkcie Upgrades zostávajú vo vozidle, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné na iné vozidlá.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.