Pre všetkých, ktorí chcú previezť viac

ID.7 Tourer: Ťažné zariadenie a zaťaženie strechy

Nechcete na cestách ničoho vzdať? Voliteľné ťažné zariadenie, ktoré sa dá elektricky vyklopiť stlačením tlačidla, vytvára väčší priestor pre čokoľvek, čo si potrebujete zobrať so sebou. S ťažným zariadením pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až do 1 200 kg1 (brzdený), môžete s ID.7 Tourer prepraviť veľa. Vozidlo okrem toho disponuje zaťažením strechy až 75 kg, čo vám ponúka ďalšie možnosti na uloženie vášho vybavenia alebo batožiny.

Brzdený pri 8 % stúpaní

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.