Zvukovo jedinečný

ID.7 Tourer: ID. Sound 

Znie jedinečne a aj je taký: ID. Sound, zvuk modelov ID. od spoločnosti Volkswagen pri nízkych rýchlostiach. Pretože v záujme zvýšenia bezpečnosti cestnej premávky je váš ID. do rýchlosti 30 km/h vnútri tichší a zvonku o niečo zvukovo výraznejší. Vďaka umelo generovanému jazdnému zvuku sú prakticky tiché elektrické pohony akusticky rozpoznateľné pre okoloidúcich a cyklistov. Počuť ho pri rozjazde, cúvaní a rýchlosti do 30 km/h. Pri vyšších rýchlostiach je hluk od pneumatík takým hlasný, že nie je potrebný dodatočný akustický signál.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer

Objavujte nový model ID.7 Tourer.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.