Pre každého, kto chce niečo previezť

Ťažné zariadenie

Nechcete sa pri cestovaní ničoho vzdať? Voliteľné ťažné zariadenie, ktoré sa dá elektricky vyklopiť stlačením tlačidla, vytvára väčší priestor pre čokoľvek, čo si potrebujete zobrať so sebou. S ťažným zariadením pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až 1 200 kg1 (brzdený) môžete s ID.5 transportovať mnohé veci, napríklad príves na kone alebo kajak. V prípade, že zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník.

Pri 12 % stúpaní.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.