Priestor pre zážitky

Interiér

Zažite veľký a inteligentne navrhnutý interiér s vysokým komfortom, ktorý môžete vidieť a cítiť. Pôsobivý je priestor na hlavu pre cestujúcich na zadných sedadlách aj napriek klesajúcej línii strechy modelov kupé. V ID.5 tak môže pohodlne cestovať až päť osôb. A vďaka veľkému objemu batožinového priestoru zostane dosť priestoru pre batožinu. Kombinácia progresívneho dizajnu, vyspelej technológie a intuitívneho ovládania vytvára z moderného dizajnu interiéru priestor pre inšpiratívne zážitky. Tento interiér vám umožní užiť si každý okamih vašej cesty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.