Šikovné nabíjanie. Väčší dojazd

Inteligentné nabíjanie

Každý aspekt nového modelu ID.5 bol zameraný na jeho elektrizujúci výkon. Vynikajúca aerodynamika a veľká batéria zabezpečujú veľký dojazd na jedno nabitie, zatiaľ čo inteligentné riadenie nabíjania sa hladko integruje do vášho každodenného života. Voliteľná domáca nabíjacia stanica ID. Charger1 s nabíjacím výkonom až 11 kW zaistí pohodlné nabíjanie doma. Pomocou nabíjania s časovačom a fotovoltaického systému na streche môžete v budúcnosti dodatočne optimalizovať energeticky efektívne využitie. Mnohé verejné nabíjacie stanice na čerpacích staniciach a diaľniciach ponúkajú aj rýchlonabíjacie stanice, s ktorým môžete výrazne zvýšiť dojazd vášho vozidla už za 30 minút.

Ponuka Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.