Veľký dizajn do najmenších detailov

Exteriér

Výkonné vozidlo s trvalo udržateľným elektrickým pohonom vyzerá takto elegantne: Pôsobivý dizajn exteriéru ID.5 zaujme elegantným dizajnom, strechou lakovanou v čiernej farbe a dizajnovými prvkami v striebornom odtieni, ktoré priťahujú pozornosť. Voliteľné 21-palcové disky z ľahkej zliatiny1 dokonalého tvaru dotvárajú moderný štýl vozidla. Dizajn modelu kupé so zadným spojlerom s presahom je výrazne atletický. So znakmi ID. na bokoch a v zadných partiách sa prezentuje ako symbol elektrickej mobility.

Naše vozidlá sú štandardne vybavené letnými pneumatikami.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.