Povedzte svojmu ID. "Hello!“

Hlasový asistent

Pomocou nového online hlasového asistenta "IDA" môžete hlasom pohodlne ovládať rádio, funkcie telefónu, hudbu, voliteľnú 3-zónovú klimatizáciu a voliteľný navigačný systém. Hlasom môžete napríklad vybrať rozhlasovú stanicu, príslušnú položku adresára alebo hľadané telefónne číslo.1

Hlasového asistenta môžete spustiť slovami "Hello IDA!". Rozumie aj každodenným frázam bežnej reči, ako napríklad "Je mi zima" alebo "Kde nájdem japonské reštaurácie v Berlíne?". Okrem toho vďaka digitálnym mikrofónom teraz rozpozná aj to, či hovorí vodič alebo spolujazdec, aby napríklad spustil klimatizáciu vo vozidle osobe, ktorá vysloví požiadavku.

Nový hlasový asistent "IDA" sa vám predstaví v budúcnosti na centrálnom displeji aj vizuálne a interakcie budete môcť sledovať prostredníctvom grafiky. Optimalizovaný systém tiež kladie otázky alebo si nechá skočiť do reči. 

Pomocou "IDA" môžete tiež získať prístup k svetovým znalostiam, ktoré sú dostupné prostredníctvom internetových partnerov (napr. Wikipédia).2

Online hlasový asistent je v súčasnosti k dispozícii pre tieto jazyky: francúzština, taliančina, nemčina, dánčina, angličtina (Veľká Británia a USA), holandčina, nórčina, poľština, portugalčina, švédčina, španielčina a čeština. Reč, v ktorej môžete komunikovať s hlasovými asistentmi, závisí od jazyka zvoleného pre váš infotainment systém.

Ak chcete používať služby VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus pre modely ID., potrebujete účet používateľa Volkswagen a musíte sa prihlásiť do VW Connect/ VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus pomocou svojho používateľského mena a hesla. Okrem toho je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect / VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus online so spoločnosťou Volkswagen AG. Po odovzdaní vozidla máte 90 dní na registráciu vozidla na stránke myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" (dostupnej v App Store a Google Play Store) a na používanie služieb VW Connect Plus / We Connect Plus počas celého dohodnutého počiatočného bezplatného obdobia. Pri neskoršej registrácii sa skracuje počiatočná doba platnosti. Presnú dobu platnosti si môžete pozrieť v rámci procesu aktivácie alebo po aktivácii na stránke myvolkswagen.net. Po uplynutí počiatočnej doby platnosti VW Connect Plus / We Connect Plus ich možno za poplatok predĺžiť. 
Niektoré mobilné online služby VW Connect / VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus je možné ovládať len prostredníctvom aplikácie "Volkswagen". Na používanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším operátorom. Výmenou údajov z internetu môžu v závislosti od vašej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).  
Mobilné online služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť. Služby zahrnuté v balíkoch VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, vybavenia a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby poskytovateľov tretích strán. Ďalšie informácie nájdete na stránke connect.volkswagen.com a u svojho partnera spoločnosti Volkswagen. Upozorňujeme tiež na aktuálne všeobecné obchodné podmienky pre digitálne služby modelového radu ID.  

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.4 GTX 4MOTION

S dvojmotorovým pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.