Vytvára silné akcenty

Farebný dizajn

ID.4 GTX vám ponúka možnosť, aby zažiaril aj exteriér, napríklad vašou obľúbenou farbou. ID.4 GTX s voliteľným lakom karosérie v červenom odtieni "Kings Red" vyzerá mimoriadne športovo a červené dekoračné prešívanie dokonale ladí s výrazným dizajnom interiéru. Špecialitou je, že lak podľa vášho výberu môžete kombinovať s čiernou strechou a čiernymi strešnými lištami, ako aj s C stĺpikom a rámom strechy v antracitovom lesklom prevedení, vytvorenom exkluzívne pre ID.4 GTX - pre skvelé kontrasty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.4 GTX 4MOTION

S dvojmotorovým pohonom všetkých kolies

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.