Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. Crozz. Pripravený je vtedy, keď aj vy.

Ako by vyzerala mobilita, keby ste ju mohli vytvoriť nanovo?

My sme vyvinuli štúdiové vozidlo, ktoré zelektrizuje váš všedný deň. Elektromobil, ktorý zlepší každý váš deň. Taký inteligentný, že vám rozumie. Slovo po slove. S takým pripojením na internet, že je vám bližší ako kedykoľvek predtým. Prostredníctvom technológie, ktorá vás dostane ďalej. Ponúka vám slobodu. A inšpiruje vás objavovať niečo nové.

Našou ideou je elektromobil pre všetkých. A pretože každý človek je iný a potrebuje niečo iné, vytvorili sme vozidlo, ktoré je vhodné pre každého. Také osobné, že sa k vám dokonale hodí. Alebo k vašej rodine. Alebo k vašej práci. Ako napríklad náš štúdiový model ID. Crozz. Moderný crossover, ktorý kombinuje silné stránky SUV s eleganciou modelov kupé. Mimoriadne praktický. Pretože je doma v meste aj v prírode. Presne ako vy. A robí pre vás všetko možné. Jednoducho. A s elektrickým pohonom.

Model ID. Crozz vám ponúka slobodu robiť všetko, čo je pre vás dôležité. Nezáleží na tom, na akú cestu sa vydáte. Jeho dojazd je veľký preto, lebo takmer žiadny cieľ nie je príliš ďaleko. Mesto a stereotyp nechajte teda za chrbtom a vydajte sa na expedíciu. Veľkorysý interiér bol navrhnutý tak, aby ste sa v ňom cítili ako doma. Je flexibilný a ponúka vám veľký priestor. Taký veľký, že do neho vojde dokonca aj bicykel. A batožina na celú dovolenku. Vďaka najnovšej technológii sa postará o čerstvý, čistý vzduch. Vnútri aj vonku. Vďaka tichému chodu elektromotora s nulovými emisiami môžete vnímať prírodu od lesnej cesty až po horský priesmyk všetkými zmyslami. A s dynamickým pohonom všetkých kolies objavíte miesta, na ktorých ste nikdy neboli. Model ID. Crozz je vždy pripravený na dobrodružstvo. A taký spontánny ako vy.

Prototyp ID. Crozz od spoločnosti Volkswagen prezentuje elektromobilitu budúcnosti. Je plný inovácií, vďaka ktorým môže dynamicky a ticho kĺzať po kľukatých cestách. Niekedy v budúcnosti budete môcť jazdiť aj s autonómnym režimom - a jednoducho si budete môcť vychutnať výhľad. Ach áno, s týmto digitálne na internet pripojeným vozidlom môžete dokonca hovoriť. Užite si slobodu.

Väčší priestor pre nápady.

Priestorový zázrak

ID. Crozz bol navrhnutý tak, aby vám poskytol viac slobody. A viac voľného priestoru. Osobitnú pozornosť sme venovali tomu, aby sme vypustili zbytočnosti. Napríklad B-stĺpik. Aj zadné sedadlá a stredová konzola sa dajú ľahko prestaviť. Takže máte viac priestoru pre všetko, čo je pre vás dôležité.

Sloboda, kamkoľvek povedú vaše cesty.

Pohon všetkých kolies

ID. Crozz vás dostane ďalej. A s elektrickým pohonom všetkých kolies takmer všade. Vďaka novým technológiám čoskoro dosiahne dojazd až 500 kilometrov na jedno nabitie batérie. Takže stereotyp nechávajte za sebou a jednoducho vyrazte na cestu. Sám alebo s ľuďmi, ktorí sú pre vás dôležití. Celkom športovo. A lokálne s nulovými emisiami.

Ponúkne vám viac času pre seba.

Autonómny režim jazdy

Riadiť vozidlo alebo sa nechať odviezť. V modeli ID. Crozz máte na výber. Stačí stlačiť volant a funkcia ID. Pilot prevezme riadenie. Alebo mu to jednoducho poviete prostredníctvom hlasového ovládania. V automatizovanom režime sa volant zapustí do palubnej dosky. Vďaka tomu máte ešte viac voľnosti pre skutočne dôležité veci. Napríklad sledovanie krajiny. Alebo čítanie dobrej knihy. Stále je to síce hudba budúcnosti, ale pre každého znie veľmi dobre.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen