Väčší priestor pre komfort

Priestorový koncept a batožinový priestor

Športová a elegantná karoséria "Shooting Brake" ponúka skvelú všestrannosť pre každodenné využitie. Či už je to luxusný priestor pre nohy pre všetkých cestujúcich, priestor nad hlavami cestujúcich na zadných sedadlách, sedenie 4 + 1 alebo objem batožinového priestoru v kombinácii s veľkými dverami batožinového priestoru a nízkou nakladacou hranou - nový Arteon Shooting Brake vás na krátkych a dlhých jazdách nanovo presvedčí o svojich kvalitách.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.