Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Arteon R Shooting Brake

Šprint s peknými tvarmi

Mesto v spätnom zrkadle smerom k slobode. Nezávislý, sebavedomý, expresívny. Bez toho, aby sme boli dotieraví. Agilné jazdné vlastnosti pri jazde vám poskytujú istotu a udržiavajú vás v jazdnom pruhu. Arteon R Shooting Brake predstavuje definíciu výkonu. Nastúpte, vnímajte športový temperament a komfort.

Výkon

Presne dávkovaná hnacia sila

Pôsobivý prenos hnacej sily zabezpečuje v modeli Arteon R Shooting Brake 7-stupňová dvojspojková prevodovka. Z 0 na 100 km/h akceleruje za 4,9 sekundy. Pohon všetkých kolies 4MOTION a výkon 235 kW (320 k) sa vďaka voliteľnému odstráneniu obmedzovača maximálnej rýchlosti postará o šprint k maximálnej rýchlosti 270 km/h. Systém vektorovania krútiaceho momentu R-Performance, ktorý rozdeľuje hnaciu silu individuálne medzi kolesá zadnej nápravy vám umožní dosiahnuť vyššiu rýchlosť pri prejazde zákrutami tým, že zrýchli koleso na vonkajšej zadnej strane.

Dizajn R

Exteriér

Jedinečný model R

Arteon R Shooting Brake prezentuje svoj výkon aj vizuálne: výrazne dynamickými prednými partiami. Elegantný vzhľad mu dodávajú chrómové kryty spätných zrkadiel, nápadne športový predný nárazník a maska chladiča špecifická pre modely R v čiernom vysokolesklom odtieni. Vysokovýkonný brzdový systém s modrými brzdovými strmeňmi a logom R, ako aj nezávislé predné otvory na prívod chladiaceho vzduchu majú nielen skvelý dizajn, ale aj funkciu zvýšenia výkonu.

Interiér

Váš aktívny komfortný priestor

Arteon R Shooting Brake vás víta vo veľkom štýle s exkluzívnym lakom karosérie "Lapiz Blue". Interiér poskytuje priestor pre estetiku. Dekor v štýle "Black Carbon" je dôkazom jeho mimoriadneho športového charakteru. Do cieľa sa tak dostanete elegantným a športovým spôsobom: voliteľné ergonomicky optimalizované športové sedadlá s integrovanými opierkami hlavy čalúnené kožou Nappa s modrými akcentami a multifunkčný športový volant R čalúnený kožou s tlačidlom R pre priamu voľbu športových jazdných režimov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.